В НДІ ЕМП створювали найкращі в країні пристрої магнітного запису-відтворення: спеціальні (для авіації, космонавтики, силових і урядових структур, для Держтелерадіо і медицини, для ВР України) і побутові – марки «Маяк».

veterany 2014 1200

Вітаємо ветеранів і співробітників інституту з ювілеєм!

Головними напрямками діяльності ПАТ «НДІ ЕМП» в Україні сьогодні є дослідження, розробка і виробництво: радіоелектронного і электромеханічного обладнання (у т.ч. безколекторних електродвигунів) для авиаційної, космічної, ракетної і морської техніки; засобів технічного і криптографічного захисту інформації, комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, комплексів технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності.

ПАТ "НДІ ЕМП" є провідним підприємством України з розробки, конструювання та виготовлення безконтактних електродвигунів постійного струму (БЕПС) та електромеханічних пристроїв (ЕМП), як короткочасної, так і тривалої дії та, які з успіхом використовуються у сучасних виробах спеціального призначення.
Як спеціалізована організація, визначена Держспецзв’язку України в галузі криптографічного захисту інформації, ПАТ “НДІ ЕМП" проводить тематичні дослідження криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації в частині витоку інформації каналами ПЕМВН, у тому числі спеціальні дослідження та спеціальні вимірювання.

Основні види діяльності ПАТ "НДІ ЕМП" - дослідження, розробка і виробництво за напрямками:
· системи збору, обробки, реєстрації, аналізу і передачі інформації;
· радіоелектронне та електромеханічне обладнання для авіаційної, космічної, ракетної та морської техніки;
· надання послуг у галузі технічного та криптографічного захисту інформації;
· системи керування на базі безконтактних електродвигунів постійного струму потужністю до 1 кВт для потреб авіаційної, автомобільної, медичної, ракетної, машинобудівної галузей та для точної зброї.

Основні види та напрямки діяльності для яких ПАТ «НДІ ЕМП» має:
- свідоцтво №158 про атестацію наукової установи з віднесенням до групи «Б» з визначенням головним з питань науково-технічного забезпечення за напрямком «Розробка апаратури реєстрації та передачі інформації» (рішення колегії Мінпромполітики України від 19 жовтня 2007 року №10/4/1);
- спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею №КИ1-2011-98;
- ліцензію АЕ №186152 Держспецзв’язку України на надання послуг у галузі технічного захисту інформації в частині оцінювання захищеності інформації та виявлення закладних пристроїв;
- ліцензію АГ №572304 Держспецзв’язку України на надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису), торгівлю криптосистемами і засобами КЗІ.

ПАТ «НДІ ЕМП» включено:
- до державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави (наказ Міністерства освіти та науки України від 18 листопада 2003 року №771);
- до реєстру експертних організацій Держспецзв’язку України в галузі ТЗІ, на підставі чого проводиться державна експертиза комплексних систем захисту інформації в АС, а також комплексів технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності.

Основні види діяльності ПАТ «НДІ ЕМП» – дослідження, розробка та виробництво за напрямками:
- системи збору, обробки, реєстрації, аналізу і передачі інформації;
- радіоелектронне та електромеханічне обладнання для авіаційної, космічної, ракетної та морської техніки;
- надання послуг у галузі технічного та криптографічного захисту інформації;
- системи керування на базі безконтактних електродвигунів потужністю до 1 кВт для потреб авіаційної, автомобільної, медичної, ракетної, машинобудівної галузей та для точної зброї.

ПАТ “НДІ ЕМП” є провідним підприємством України за напрямком "Розробка апаратури реєстрації та передачі інформації", в тому числі в захищеному виконанні. Нашою апаратурою проводового зв’язку оснащено об’єкти інформаційної діяльності (ОІД) Верховної Ради України та інших державних установ та об’єктів.

Основні групи споживачів послуг:
- державні структури: міністерства (у тому числі силові), відомства та установи, промислові та наукові установи, та підприємства, які здійснюють обробку ІзОД і на яких циркулює ІзОД віднесена до держтаємниці та конфіденційна інформація «для службового користування», а також відкрита інформація, що належить державі;
- комерційні структури: комерційні банки та фірми, приватні підприємства, які здійснюють обробку ІзОД і на яких циркулює ІзОД, віднесена до держтаємниці та конфіденційна інформація «для службового користування», а також конфіденційна та відкрита інформація;
- комерційні структури: комерційні банки та фірми, приватні підприємства, на яких циркулює конфіденційна ІзОД.

Серед замовників – Управління справами ВР України, Міністерство оборони (ГУР, ГУУЗ, ДРЗ ОВТ, ЦНДІ, військові частини), Служба зовнішньої розвідки України, НБУ, Мінчорнобиль у м. Києві, Мінтранс України, ДПА України, ДП «КБ «Південне», ДП НДІ «Квант», ДП НТК «Імпульс», УСС, ВІТІ НТУУ «КПІ», КДУ ім. Т.Г.Шевченка, ТОВ «Епос», ТОВ «Інстрім», АКБ-Укрексімбанк, Укрсоцбанк, Брокбізнесбанк, Промінвестбанк, Банк Аркада, Ощадбанк та інші.

ndiemp.com.ua

Календар подій

Минулий місяць Грудень 2019 Наступний місяць
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
week 48 1
week 49 2 3 4 5 6 7 8
week 50 9 10 11 12 13 14 15
week 51 16 17 18 19 20 21 22
week 52 23 24 25 26 27 28 29
week 1 30 31
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com