В НДІ ЕМП створювали найкращі в країні пристрої магнітного запису-відтворення: спеціальні (для авіації, космонавтики, силових і урядових структур, для Держтелерадіо і медицини, для ВР України) і побутові – марки «Маяк».

veterany 2014 1200

Вітаємо ветеранів і співробітників інституту з ювілеєм!

Головними напрямками діяльності ПАТ «НДІ ЕМП» в Україні сьогодні є дослідження, розробка і виробництво: радіоелектронного і электромеханічного обладнання (у т.ч. безколекторних електродвигунів) для авиаційної, космічної, ракетної і морської техніки; засобів технічного і криптографічного захисту інформації, комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, комплексів технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності.

ПАТ "НДІ ЕМП" є провідним підприємством України з розробки, конструювання та виготовлення безконтактних електродвигунів постійного струму (БЕПС) та електромеханічних пристроїв (ЕМП), як короткочасної, так і тривалої дії та, які з успіхом використовуються у сучасних виробах спеціального призначення.
Як спеціалізована організація, визначена Держспецзв’язку України в галузі криптографічного захисту інформації, ПАТ “НДІ ЕМП" проводить тематичні дослідження криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації в частині витоку інформації каналами ПЕМВН, у тому числі спеціальні дослідження та спеціальні вимірювання.

Основні види діяльності ПАТ "НДІ ЕМП" - дослідження, розробка і виробництво за напрямками:
· системи збору, обробки, реєстрації, аналізу і передачі інформації;
· радіоелектронне та електромеханічне обладнання для авіаційної, космічної, ракетної та морської техніки;
· надання послуг у галузі технічного та криптографічного захисту інформації;
· системи керування на базі безконтактних електродвигунів постійного струму потужністю до 1 кВт для потреб авіаційної, автомобільної, медичної, ракетної, машинобудівної галузей та для точної зброї.

Основні види та напрямки діяльності для яких ПАТ «НДІ ЕМП» має:
- свідоцтво №158 про атестацію наукової установи з віднесенням до групи «Б» з визначенням головним з питань науково-технічного забезпечення за напрямком «Розробка апаратури реєстрації та передачі інформації» (рішення колегії Мінпромполітики України від 19 жовтня 2007 року №10/4/1);
- спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею №КИ1-2011-98;
- ліцензію АЕ №186152 Держспецзв’язку України на надання послуг у галузі технічного захисту інформації в частині оцінювання захищеності інформації та виявлення закладних пристроїв;
- ліцензію АГ №572304 Держспецзв’язку України на надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису), торгівлю криптосистемами і засобами КЗІ.

ПАТ «НДІ ЕМП» включено:
- до державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави (наказ Міністерства освіти та науки України від 18 листопада 2003 року №771);
- до реєстру експертних організацій Держспецзв’язку України в галузі ТЗІ, на підставі чого проводиться державна експертиза комплексних систем захисту інформації в АС, а також комплексів технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності.

Основні види діяльності ПАТ «НДІ ЕМП» – дослідження, розробка та виробництво за напрямками:
- системи збору, обробки, реєстрації, аналізу і передачі інформації;
- радіоелектронне та електромеханічне обладнання для авіаційної, космічної, ракетної та морської техніки;
- надання послуг у галузі технічного та криптографічного захисту інформації;
- системи керування на базі безконтактних електродвигунів потужністю до 1 кВт для потреб авіаційної, автомобільної, медичної, ракетної, машинобудівної галузей та для точної зброї.

ПАТ “НДІ ЕМП” є провідним підприємством України за напрямком "Розробка апаратури реєстрації та передачі інформації", в тому числі в захищеному виконанні. Нашою апаратурою проводового зв’язку оснащено об’єкти інформаційної діяльності (ОІД) Верховної Ради України та інших державних установ та об’єктів.

Основні групи споживачів послуг:
- державні структури: міністерства (у тому числі силові), відомства та установи, промислові та наукові установи, та підприємства, які здійснюють обробку ІзОД і на яких циркулює ІзОД віднесена до держтаємниці та конфіденційна інформація «для службового користування», а також відкрита інформація, що належить державі;
- комерційні структури: комерційні банки та фірми, приватні підприємства, які здійснюють обробку ІзОД і на яких циркулює ІзОД, віднесена до держтаємниці та конфіденційна інформація «для службового користування», а також конфіденційна та відкрита інформація;
- комерційні структури: комерційні банки та фірми, приватні підприємства, на яких циркулює конфіденційна ІзОД.

Серед замовників – Управління справами ВР України, Міністерство оборони (ГУР, ГУУЗ, ДРЗ ОВТ, ЦНДІ, військові частини), Служба зовнішньої розвідки України, НБУ, Мінчорнобиль у м. Києві, Мінтранс України, ДПА України, ДП «КБ «Південне», ДП НДІ «Квант», ДП НТК «Імпульс», УСС, ВІТІ НТУУ «КПІ», КДУ ім. Т.Г.Шевченка, ТОВ «Епос», ТОВ «Інстрім», АКБ-Укрексімбанк, Укрсоцбанк, Брокбізнесбанк, Промінвестбанк, Банк Аркада, Ощадбанк та інші.

ndiemp.com.ua

triniti 2019 5

WD banner 255x175 2019 ukr

ESE ads 255x175 2019 ukr

2019 Agronergyday longread 255x175

Календар подій

Минулий місяць Жовтень 2019 Наступний місяць
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com