
Повідомляти про надзвичайну ситуацію або вчинення правопорушення стане ще легше і швидше впевнені правоохоронці.
У Києві почали встановлювати кнопки екстреного виклику, повідомляє прес-служба МВС України.
«Просто тиснеш на кнопку і отримуєш зв'язок з оператором поліції», - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, оператор буде бачити і чути все, що знаходиться поруч з пристроєм цілодобово, навіть якщо ніхто не натисне на кнопку допомоги. Це пояснюється тим, що такий пристрій обладнано системами відеоспостереження та звукозапису.
Такі пристрої встановлено в наступних точках Києва:
- Smart street, Салютна, 2;
- Алея художників;
- Пейзажна алея;
- Парк «Володимирська гірка».
Нагадаємо, в кінці червня в Києві представили першу смарт-вулицю. Оснастили її станцією з моніторингу повітря, безкоштовним Wi-Fi, велосипедними доріжками, баками для сортування сміття і «розумним» освітленням (змінюється в залежності від інтенсивності руху), повідомляється на сайті КМДА. Розташована вона на вулиці Салютній.
Прес-служба МВС України





















