Цуг, Швейцарія, березень 2020 року - Euralarm прийняв Drax Technology як нового учасника. Компанія приєднається до пожежної частини Euralarm, діяльність якої висвітлює технічні та політичні тенденції та вживає заходів для керівництва подіями. Разом із різноманітною кількістю зацікавлених сторін у Європі, пожежна секція співпрацює у пошуку рішень для сьогоднішніх викликів, а також завтрашніх завдань щодо пожежної безпеки в оцифрованому світі.

Drax Technology

Тепер Drax Technology отримає користь від послуг Euralarm з точки зору представництва перед європейськими установами та організаціями зі стандартизації. Це включає моніторинг законодавчих питань та питань стандартизації, що мають відношення до галузі. Drax Technology матиме доступ до розширеної мережі національних асоціацій та великих компаній у секторі електронної пожежної безпеки та безпеки, які є членами Euralarm. Нове членство створить можливості для обох сторін, оскільки також зміцнить асоціацію.

Технологія Drax
Drax - лідери ринку в розробці та постачанні рішень для інтеграції, моніторингу, управління та звітування про декілька систем сигналізації в єдиний і зручний користувальницький графічний інтерфейс та хмарну інформаційну панель звітів. Компанія вузько спеціалізується на інтеграції та централізації панелей пожежної сигналізації від різних виробників, щоб допомогти користувачам задовольнити потреби управління як сучасними, так і складними сайтами, незалежно від їх місцезнаходження. Drax вибудував позитивні відносини з провідними виробниками ринку, але все ще залишається незалежною організацією без обов'язкових зв'язків, і тому в змозі створити відповідні системи, унікальні для потреб замовника.
Технологія Drax прагне забезпечити надійність системи своїх клієнтів у майбутньому із надійними дослідженнями та процесами розробки продуктів, які забезпечують найвищий рівень захисту людей та активів. Компаніям, які працюють з Drax, рекомендується використовувати свої дані для вдосконалення стратегії пожеж; використовуючи спеціальні звіти та аналіз тенденцій для інформування методів профілактичного обслуговування, скорочення часу реагування та витрат, а також моніторингу ефективності за допомогою чітких аудиторських треків.

Ознайомлення з європейськими ринками
Компанії, що приєднуються до Euralarm, отримують унікальне розуміння того, що відбувається на інших європейських ринках, та можливостей, які вони можуть запропонувати. Вони не лише користуються політичною експертизою та розумінням політики ЄС, але можуть також здійснювати особисті зв’язки з технічними та політичними експертами та потенційними діловими партнерами.
Бути членом Euralarm дозволяє компаніям та асоціаціям набути досвіду стандартизації. Члени Європейського парламенту голосують у Брюсселі і можуть підтримувати та спрямовувати стандартизацію та законодавчі процеси.

Про Euralarm
Euralarm представляє електронну галузь пожежної безпеки та безпеки, що забезпечує лідерство та досвід для промисловості, ринку, політиків та органів стандартизації. Наші члени роблять суспільство більш безпечним та захищеним завдяки системам та службам виявлення та гасіння пожежі, виявлення вторгнень, контролю доступу, відеоспостереження, передачі сигналів тривоги та приймальних сигналів тривоги. Заснований у 1970 році, Euralarm представляє понад 5000 компаній у галузі пожежної безпеки та безпеки на суму 67 мільярдів євро. Членами Euralarm є національні асоціації та окремі компанії з усієї Європи.

Про технології Drax
Drax Technology - це динамічна, інноваційна компанія з більш ніж 20-річним досвідом роботи в цій галузі та є одним з провідних незалежних постачальників Великобританії з інтегрованого захисту від пожеж, управління сигналізацією та інших рішень щодо безпеки життєдіяльності. Дізнайтеся більше про технологію Drax на веб-сайті www.draxtechnology.com або на Twitter @DraxTechnology або Linkedin.

Нагадаємо, що Euralarm також об'єднує національні асоціації та окремі компанії зі сфери безпеки з усієї Європи:

3M Electronics Materials Solutions Division

 

AES

 

AGA

 

ALIA

 
ANIE SICUREZZA
 
ARTS
 
BHE
 
Bosch Sicherheitssysteme
 
Cech EPS
 
COFRAS
 
Drax Technology
Eaton
 
ESI Group
 
Federatie Veilig Nederland
 
FIA
 
G4S
 
GESI
 
Hekatron
 
Honeywell
 
IGNES
 
Johson Controls
 
NAFOTS
 
 
NORALARM

SäkerhetsBranschen

 
Schneider Electric Fire & Security Oy
 
SES
 
Siemens
 
SikkerhedsBranchen
 
Teletek Electronics
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 Новини  Euralarm

DpPressa 2020

Expert Security 262x162 21 ukr

ARMS 262x162px 2020 ukr

TZ Firetech 262x162 21 ukr

Заголовки новин та публікацій

Календар подій

Минулий місяць Січень 2021 Наступний місяць
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
week 53 1 2 3
week 1 4 5 6 7 8 9 10
week 2 11 12 13 14 15 16 17
week 3 18 19 20 21 22 23 24
week 4 25 26 27 28 29 30 31
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com