У березні буде створено Польський гарнізон армії США, підрозділ, який підтримує присутність американських солдатів у Польщі, заявив речник Пентагону генерал Пет Райдер. Це виконання рішення президента Джо Байдена від 2022 року. Це буде восьмий подібний заклад у Європі.
Як заявив речник Пентагону Пет Райдер під час прес-конференції, гарнізон буде створено для «виконання вимог місії, покращення можливостей командування та управління та управління передовими форпостами в Польщі».
Підрозділ має підтримувати інфраструктуру та надавати послуги солдатам, дислокованим у нашій країні, і складатиметься з 13 військових та 140 цивільних службовців . Це восьмий гарнізон сухопутних військ США в Європі, поряд з аналогічними в Бельгії, Німеччині та Італії.
На початку березня Пентагон оголосив, що до Польщі прибули перші солдати, призначені для постійної служби в Польщі у складі передового штабу V корпусу армії США в Познані на базі під назвою «Табір Костюшко».
Створення постійного штабу та гарнізону є результатом рішення президента Байдена, прийнятого в червні 2022 року під час саміту НАТО в Мадриді.





















