Служби безпеки Іспанії розслідують масу листів-бомб, надісланих урядовим установам і військовим об’єктам після того, як одна з бомб, яку відкрили в українському посольстві 30 листопада, завдала легких поранень співробітнику.

Такі пристрої також були виявлені в міністерстві оборони, заявив державний секретар з питань безпеки Рафаель Перес на прес-конференції в Мадриді. Тим часом, 24 листопада, за його словами, було знайдено пакет із «піротехнічною» речовиною, адресований прем’єр-міністру Педро Санчесу. Посольство США також отримало подібний лист, повідомляє місцеве радіо Cadena Ser.
bloomberg.com





















