29 років на ринку безпеки!       

Станом на 05:20 на Запорізькій АЕС в Енергодарі підрозділи ДСНС виїхали на гасіння пожежі в учбово-тренувальному корпусі.

Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Від ДСНС залучено 40 осіб та 10 одиниць техніки. О 05:55 пожежу було локалізовано на площі 2 тис. м. кв. 

О 06:20 рятувальники ліквідували пожежу. За даними ДСНС, жертв та постраждалих немає.

Міський голова Енергодара Дмитро Орлов своєю чергою повідомив, що зараз бої не ведуться: ні в місті, ні на станції. Затишшя відбувається. Про це він сказав у прямому ефірі українських національних телеканалів під час спільного інформаційного марафону "Єдині новини".

/tsn.ua/

BSM NVS 2021 204x127 W

Свіжий номер для ознайомлення

Заголовки новин та публікацій

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com