Російські військові розуміють, що їх відправили не "звільняти Україну", а на вірну смерть.

Ще один військовий РФ потрапив у полон / Фото: Колаж: Сьогодні
Полонений російський окупант розповів про звірства у своїй армії – офіцери вбивають своїх поранених солдат, залишають загиблих на полі бою, не сповіщають рідних.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Напередедні затримали ще одного військового РФ. Телефонуючи своїм батькам в Росію, він розповів про те, що насправді відбувається на війні в Україні.
"Нас відправили на смерть. Вони навіть 200-х не забирають! Вони поранених самі вбивають! Тиждень минув, а нікому навіть похоронка не прийшла", - розповів росіянин.
Цьому "вояку" пощастило більше, ніж іншим: він потрапив у полон в Україну. На відео видно, як загарбник плаче та просить маму звернутися до "Спілки матерів Росії", сподівається на обмін.
Солдат боїться і за долю рідних, тож просить не розповідати всю правду про війну в Україні, аби не потрапити під репресії російських спецслужб.





















