
Окупанти просто кинули техніку без пального і пішли пішки у бік Росії.
На Сумщині російські військові покинули техніку. / Фото: Колаж: Сьогодні
У Сумській області, у селі Підлипне під Конотопом, російські військові здалися, покинувши техніку. У Мережі з'явилося відео, як вони йдуть колоною селом.
Про це в Telegram повідомив радник глави МВС Антон Геращенко.
Окупанти покинули техніку, тому що в ній закінчилося пальне.
"У селі Підлипне, Сумської області, російські окупанти залишивши техніку, в якій до того ж закінчилося пальне, пішки йдуть нах*й! Тобто в Росію. Потрапити під трибунал за дезертирство і відсидіти років зо три все ж таки краще, ніж стати добривом для української землі", – написав Геращенко.





















