29 років на ринку безпеки!       

621cf496dbb46

Окупанти просто кинули техніку без пального і пішли пішки у бік Росії.

На Сумщині російські військові покинули техніку. / Фото: Колаж: Сьогодні

У Сумській області, у селі Підлипне під Конотопом, російські військові здалися, покинувши техніку. У Мережі з'явилося відео, як вони йдуть колоною селом.

Про це в Telegram повідомив радник глави МВС Антон Геращенко.

Окупанти покинули техніку, тому що в ній закінчилося пальне.

"У селі Підлипне, Сумської області, російські окупанти залишивши техніку, в якій до того ж закінчилося пальне, пішки йдуть нах*й! Тобто в Росію. Потрапити під трибунал за дезертирство і відсидіти років зо три все ж таки краще, ніж стати добривом для української землі", – написав Геращенко.

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/969

ukraine.segodnya.ua

BSM NVS 2021 204x127 W

Свіжий номер для ознайомлення

Заголовки новин та публікацій

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com