
Білоруських військовослужбовців закликають не брати участь у непотрібній війні.
Білоруські добровольці звернулися до армії своєї країни та попросили відмовитись воювати з Росією проти України.
Про це вони сказали у відеозверненні.
Війна, яку веде Путін проти України
"Вас намагаються відправити на війну, яку веде Путін. Це ніяка не спецоперація з "денацифікації" та "демілітаризації" України. Україна виборює свою свободу. Це Велика Вітчизняна війна для українців. У 2020 році вам важко було зробити моральний вибір. Цей моральний вибір не пізно зробити ще сьогодні" , – сказав доброволець.
Поради для білорусів
Він закликав білоруських військових переходити на бік України, адже на її боці воюють білоруси. На відео, опублікованому в мережі, білоруські військовослужбовці закликають не брати участь у непотрібній війні. Тим, кого вже відправили через кордон, радять здатися в полон, аби потім змогли отримати політичний притулок.
"Хлопці, залишайтеся вдома і з вами все буде добре. У крайньому випадку, коли вас таки заженуть в Україну, при першій нагоді здавайтеся в полон. Українська влада ставитиметься до вас не як до військовополонених. Ви матимете можливість отримати політичний притулок" в Україні, або в будь-якій країні Європи на ваш вибір. Хлопці, ми на правильному боці. Зробіть і ви свій вибір. Живе Білорусь!" – заявив другий доброволець.





















