29 років на ринку безпеки!       

regnumpicture1620884081597963normal

Окупанти РФ, які захопили Чорнобильську атомну станцію, зазнають радіаційного опромінення. Останнє матиме наслідки у вигляді високого ризику онкологічних захворювань.

Про це йдеться в повідомленні Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки ДП Держатомрегулювання України. "Загарбники зазнають значного зовнішнього та внутрішнього опромінення в Чорнобильській зоні відчуження", – цитує заяву відомства НАЕК "Енергоатом".

Там додали, що загарбники, які перебувають у зоні відчуження, не мають навичок безпечної роботи на забрудненій радіацією території.

"Невігластво і нерозуміння небезпек, нехтування правилами, угодами та конвенціями часто призводять до прикрого самогубства", – заявили в ДНТЦ ЯРБ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, окупанти РФ захопили ЧАЕС у перший день війни проти України, 24 лютого. Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що ця загроза – одна з найсерйозніших у Європі. Він не виключив, що росіяни можуть піти на провокації.

/news.obozrevatel.com/

 

BSM NVS 2021 204x127 W

Свіжий номер для ознайомлення

Заголовки новин та публікацій

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com