29 років на ринку безпеки!       

Вчора окупанти тріумфально повідомили про підрив греблі та відновлення подачі дніпровської води до Криму.
Вони самі не зрозуміли, що святкували!
Перша насосна станція підйому розташована в Джанкої. До неї відвідних каналів немає. Лише після того, як рівень на водозаборі досягне позначки мінус 60 см, можливе постачання на Сімферополь і далі.
Вода від Каховки до Джанкоя йде самостійно 20 днів!
Схоже, прийде вона вже у вільний від окупантів український Крим!

/news.obozrevatel.com/

BSM NVS 2021 204x127 W

Свіжий номер для ознайомлення

Заголовки новин та публікацій

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com