
Фото з відкритих джерел
Солдати окупаційних військ вимагають їжу у місцевого населення", – йдеться у повідомленні.Деякі з окупантів грабують магазини.Військові попросили цивільних "допомогти" росіянам: "Можете допомогти окупантам паливом з цукром. Стосовно харчування російських солдатів рекомендацій не даємо. Ви самі все знаєте".Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Конотоп взяли в "кільце", техніка окупантів їде в сторону Києва.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Новини Depo.uaВсі новини на одному каналі в Google News





















