Як розповідають очевидці, після ночних боїв на вулицях Києва лежать вбиті російські солдати.
Звертаємося до російських матерів.
Українці не хотять смерті ваних синів та чоловіків.
Будь ласка, не відпускайте їх на війну в Україну!
29 років на ринку безпеки!
Як розповідають очевидці, після ночних боїв на вулицях Києва лежать вбиті російські солдати.
Звертаємося до російських матерів.
Українці не хотять смерті ваних синів та чоловіків.
Будь ласка, не відпускайте їх на війну в Україну!