
Президент попрохав киян, щоб цю ніч вони протрималися.
Президент України Володимир Зеленський звернувся до громадян з проханням допомогати армії нищити окупантів.
"Кожен, хто вже долучився до захисту країни, або може допомогти обороні - зупиняйте ворога всюди , де можете. Закривайте спеціальні знаки, які диверсанти залишають на дорогах, які диверсанти залишають на будівлях. Спалюйте ворожу техніку усім, чим ви можете! Якщо для загарбників навіть дитячі садочки - допустима ціль, ви не повинні залишити їм жодного шансу. Всі думки, всі молитви українців - з нашими військовими. Віримо у них! Дбаємо про них! Захищаймо нашу державу! Ніч буде тяжкою. Дуже тяжкою..." - сказав президент.
"Закінчилася друга доба героїчної оборони України від російського вторгнення. Я дякую кожному воїну і всім, хто став на захист країни", - йдеться в повідомленні
За його словами, українські сили протиповітряної оборони демонструють справжню військову майстерність, знищуючи сучасні літаки та гелікоптери супротивника, збиваючи в небі крилаті ракети.
"Противник не досяг поставлених раніше стратегічних цілей. Його сили слабшають. Ми ж з кожною годиною міцніємо!", - наголосив він.
Він додав: "План дій простий: бачиш, можеш - знищуй! Не можеш - передай нам місце знаходження ворога!"





















