Окупанти б'ють "Градами".
Військові сили РФ розпочали масований обстріл Харкова, вибухи чутні у всьому місті. У Мережі повідомляють, що чутні сильні вибухи в районі Салтівка та метро Наукова. Також повідомляється, що окупанти б'ють "Градами".
За півгодини до цього у Харкові оголосили повітряну тривогу. Влада закликає мешканцям сховатись у найближче до них укриття і намагатися зберігати спокій.





















