McAfee

Топ-менеджмент американської компанії McAfee 6 лютого приїде до Києва для проведення найбільшого форуму з кібербезпеки в Європі McAfee Cybersecurity Forum 2020. Локальну підтримку заходу забезпечує міжнародна група компаній БАКОТЕК — офіційний дистриб'ютор McAfee в Україні, Республіці Білорусь, Азербайджані, Грузії, Вірменії.

Рішення McAfee за роки роботи компанії встигли обрати такі клієнти, як Coca-Cola, Sony, General Motors, British American Tobacco, ФБР, ЦРУ, Лукойл, УкрТатНафта, Golden Telecom і багато інших.

Особливістю даного форуму у Києві стане всебічний розгляд інструментів безпеки McAfee: як з точки зору розробника та інтеграторів продуктів, так і з боку тих українських компаній-клієнтів, які вже впровадили рішення у своїх організаціях.

Так, фахівці McAfee, БАКОТЕК, Softlist, Netwave, OptiData, ITIS розкриють технічні нюанси захисту інформації на всіх етапах її життєвого циклу, побудови операційного центру безпеки в компанії (SOC), практики використання адаптивного захисту, приклади впровадження комплексу захисту робочих станцій корпоративної мережі та багато іншого. Фахівці ІБ з компаній-клієнтів в свою чергу розкажуть власні кейси впровадження рішень McAfee у себе в організаціях в ході спеціального інтерв'ю після основної частини доповідей.

Відвідувачі McAfee Cybersecurity Forum 2020 дізнаються про:

Рішення класу "пісочниця" як ядро системи інформаційної безпеки задля захисту мережевого, поштового та веб-трафіку
MVISION EDR — ключовий інструмент сучасного SOC для розслідування інцидентів з можливостями моніторингу, виявлення та реагування на складні загрози на кінцевих точках
Побудову архітектури адаптивної безпеки для запобігання складним і цілеспрямованим атак відповідно до рекомендацій провідних міжнародних аналітичних агентств (Gartner, Forrester і ін.)
MVISION Cloud (CASB) — забезпечення захисту інформації на всьому шляху від пристроїв до хмари (Device-to-Cloud Security)
Елементи та підходи щодо побудови сучасного SOC, ядром якого є система управління подіями інформаційної безпеки (SIEM) з можливістю автоматичного реагування
McAfee MVISION — сімейство хмарних продуктів, що забезпечують захист даних, блокуючи загрози безпеці на пристроях, у мережі, у хмарних (IaaS, PaaS, SaaS) та локальних середовищах

В рамках форуму заплановані технічні демонстрації рішень вендора під час доповідей, а також на демо-стендах фахівців McAfee і українських системних інтеграторів. Крім того, учасники зможуть обговорити останні тенденції розвитку кіберзагроз в Україні та світі, новітні підходи до запобігання та виявлення складних цілеспрямованих атак і 0-day загроз.

До участі в заході запрошуються IТ/ІБ-директора, керівники IТ /ІБ-підрозділів і інші ІБ-фахівці, перед якими стоїть завдання побудови ефективної системи інформаційної безпеки компанії.

Дата: 6 лютого 2020

Час: 9:00 – 18:30

Адреса: Mercure Congress Centre, вул. Вадима Гетьмана, 6, Київ

Програма заходу, спікери, реєстрація: http://bit.ly/2SZGWVQ

Вартість: безкоштовно. Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація та підтвердження від організаторів – обов’язкові.

Довідка:

БАКОТЕК® – міжнародна група компаній, яка лідирує у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та поставляє рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value Added IT-дистриб'ютор, БАКОТЕК надає професійну до- і пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. Територіально група компаній працює в 26 країнах на ринках Центральної та Східної Європи, Балкан, Балтії, Кавказу, Центральної Азії з офісами у Празі, Кракові, Ризі, Мінську, Києві, Баку та Нур-Султані.

McAfee є однією з провідних незалежних компаній в області кібербезпеки. Роблячи ставку на силу співпраці і спільної роботи, McAfee створює рішення для бізнесу і споживачів, які роблять наш світ більш безпечним. Розробляючи рішення, які взаємодіють з продуктами інших компаній, McAfee допомагає підприємствам створювати добре організовані, по-справжньому інтегровані середовища кіберзахисту. В таких середовищах процеси забезпечення захисту, виявлення загроз і усунення вразливостей здійснюються синхронно, спільними зусиллями різних засобів захисту. Співпрацюючи з іншими представниками галузі ІБ, компанія McAfee очолює ініціативу щодо об'єднання зусиль в боротьбі з кіберзлочинністю в інтересах усіх учасників.

DpPressa 2020

Bezpeka plaska 2020

Expert Security 262x162 2020 ukr

ARMS 262x162px 2020 ukr

TZ Firetech 262x162 2020 ukr

Mining 262x162px 2020 ukr

ESE 262x162px 2020 ukr

Energy 262x162px 2020 ukr

PRF 262x151px 2020 ukr

Заголовки новин та публікацій

Календар подій

Минулий місяць Серпень 2020 Наступний місяць
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
week 31 1 2
week 32 3 4 5 6 7 8 9
week 33 10 11 12 13 14 15 16
week 34 17 18 19 20 21 22 23
week 35 24 25 26 27 28 29 30
week 36 31
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com